#antekpodrozuje

 • Monachium, Innsbruck, Neuschwanstein

  Monachium

  #PRZYGOTOWANIE

  Do Monachium pojechałem w listopadzie 2014 roku służbowo na dwa tygodnie, co nie było jednak przeszkodą, aby pozwiedzać trochę miasto oraz okolicę, tym bardziej, że do dyspozycji miałem weekend. Co można zobaczyć w Monachium i okolicy?

 • Najciekawsze atrakcje Berlina #1

  berlin

  W sierpniu tego roku odwiedziliśmy Berlin, który znajduje się blisko Polski, ale z drugiej strony nigdy nie było nam po drodze. Czy warto wybrać się do Berlina? Jakie są atrakcje Berlina? Zapraszam do lektury.

 • Najciekawsze atrakcje Berlina #2

  berlin

  Niniejszy wpis jest kontynuacją naszego zwiedzania Berlina. W tej części przeczytacie o East Side Gallery znajdującej się na Murze Berlińskim (przykład na zdjęciu powyżej najsłynniejszy mural pokazujący spotkanie Breżniewa i Honeckera) i wielu innych świetnych miejscach. Berlin to miasto Street Artu. Zapraszam do lektury atrakcji Berlina.

 • Najciekawsze atrakcje Berlina #3

  berlin

  Ten wpis jest ostatnią częścią z Berlina, w którym spędziliśmy kilka dni. Czy warto pojechać do Berlina? Jakie są atrakcje Berlina? Koniecznie przeczytajcie.

 • Tropical Islands - czy warto?

  berlin

  W sierpniu odwiedziliśmy Berlin, a przy okazji tego wybraliśmy się do słynnego parku rozrywki Tropical Islands. Z reguły trzymam chronologiczną kolejność wpisów, ale postanowiłem ją trochę zaburzyć z uwagi na kolejny wyjazd, na którym będziemy niebawem. Czy warto odwiedzić Tropical Islands?

Tuba Gliwic

Śląskie Trendy
 

Opony zimowe